Atrakcje

Planujesz odwiedzić i poznać uroki pięknej kotliny Jeleniej Góry?

Nasze miasto u podnóży Karkonoszy może skraść serce nie tylko wielbicielom górskich przygód podążających przez bajeczne trasy w Izerach czy wspinaczkę u szczytu Karkonoszy lecz także miłośnikom i znawcom zabytków. Jak głoszą legendy Jelenia Góra została założona przez Bolesława Krzywoustego w 1108 roku i pomimo trudnej historii już na początku istnienia, dziś może cieszyć się piękną barokową zabudową , która możemy podziwiać na każdym kroku zwiedzając śródgórską kotlinę. Mnogość atrakcji Jeleniej Góry to jej prawdziwy dar dla turystów z całego świata. Weekendowy relaks w niezwykłych źródłach Term Cieplickich, lub w Uzdrowisku Cieplice śladami Izabeli Czartoryskiej i Marysieńki Sobieskiej z pewnością sprosta potrzebom nawet najbardziej wymagających.

Wszystko to umożliwi ci na wyciągniecie ręki pobyt w naszych nowych Apartamentach, położonych dosłownie kilka kroków od XVII wiekowego Placu Ratuszowego Jeleniej Góry i kilkanaście minut jazdy autem od Pałacu Schaffgotschów – dawnych właścicieli Uzdrowiska Cieplice, Szklarskiej Poręby, Karpacza Czy Sobieszowa słynącego z Zamku Chojnik ze swą elektryzującą historią. Dolny śląsk to jedyny region w Europie, w którym pozostało tak wiele zabytkowych pałaców i budowli.

Dlatego po co przepłacać?

Nasze samodzielne, w pełni wyposażone Apartamenty o wysokim standardzie, z jadalnią, kuchnią i łazienką to najlepsze, noclegi w Jeleniej Górze. Atrakcyjne, tanie, bez pośredników, stanowiące idealną alternatywę dla hoteli. Tylko u nas znajdziesz przytulne, w samym centrum miasta Apartamenty. Odwiedź Jelenią Górę, a my dołożymy wszelkich starań, by pojęcia wypoczynek i Jelenia Góra rodziły tylko przyjemne skojarzenia. Z pewnością pokochasz to miasto!

Nasze Apartamenty zapewniają doskonałą bazę wypadową do wycieczek w Karkonosze oraz do wielu ciekawych miejsc w Kotlinie Jeleniogórskiej nasza lokalizacja otwiera wiele możliwości i niewątpliwie uatrakcyjnia pobyt .

 

Te oraz wiele innych atrakcji będzie towarzyszyć twojej wizycie w stolicy Karkonoszy